ANMAR Polska od roku 2009 jest  Autoryzowanym Serwisem firmy FLUKE na terenie Polski.

W skład rodziny FLUKE wchodzą: Fluke Network,  Fluke Corporation, Fluke Biomedical,  Tektronix,  Keithley ,LEM, Norma, Robin, Datron, Wavetek, DH Instruments, GE Instruments, BEHA, Hart, Pamona, Metron, Dynatech Nevada, BioTek. Od lutego 2017 roku posiadamy też uprawnienia do serwisu przyrządów Fluke Networks.

Wszystkie przyrządy tych producentów działających pod  szyldem FLUKE mogą byś serwisowane u nas.

Duża część wzorcowań odbywa się w naszym  laboratorium,  inne mogą być przez nas wysłane do Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy też USA, aby zagwarantować najwyższą, jakość usługi, Jest to kosztowne, ale w wielu wypadkach konieczne i nie możliwe do wykonania na terenie naszego kraju. Dla tych  przyrządów zapewniamy też usługi gwarancyjne zgodnie z zawartą umową z FLUKE.

W ramach serwisu przyrządów z grupy Fluke Industrial zapewniamy także oryginalne części zamienne do przyrządów, w tym baterie, bezpieczniki czy też obudowy mierników poprzez nasz sklep  internetowyW sklepie internetowym dostępne są tylko części zamienne do przyrządów Fluke które posiadamy aktualnie w magazynie. 

Przyrządy wzorcowane  przez ANMAR  otrzymują standardowy certyfikat wzorcowania z logo firmy FLUKE i wynikami pomiarów,  świadczy to o najwyższej, jakości usług, sprzętu wzorcowego (kalibratorów) i programów komputerowych będących w naszej dyspozycji a stosowanych i zalecanych i używanych także  w laboratoriach  producenta na całym świecie

Powtarzalność pomiarów zapewniamy poprzez używanie programu MetCal z tysiącami sprawdzonych i przetestowanych procedur z firmy FLUKE. Jeżeli przyrząd badany posiada interfejs IEEE lub RS232 wszystkie pomiary wykonywane są automatycznie, brak interfejsu nie jest problemem, wzorcownie odbywa się w trybie półautomatycznym z interakcją naszego metrologa. Powtarzalność wzorcowania ma duże znaczenie, kiedy użytkownik stosuje proces statystyczny dla wzorcowanych przyrządów wynikający z Księgi Jakości.

W ostatnich latach MetCal stał się ogólnoświatowym programem do wzorcowania i elektronicznej adjustacji sprzętu pomiarowego nie tylko firmy Fluke, ale też firm: Agilent/Keysight, Tektronix, Keithley, Kyoritsu, ABB, Yokogawa, Chroma i wielu innych

ANMAR polska posiada najnowszą wersję programu do współpracy ze wszystkimi kalibratorami będącymi w naszym posiadaniu.