ANMAR Polska  Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością jest spadkobiercą oraz kontynuatorem działań i pasji właścicieli i pracowników firmy Anmar Metrology Inc. powstałej w 1987 roku w  San Diego w Kaliforni w USA. Jednym z założycieli uznanej na zachodnim wybrzeżu firmy Anmar Metrology Inc. jest A. Kubiak, który w roku 2004 zdecydował się na otwarcie oddziału firmy w Polsce.
W wyniku restrukturyzacji i zmian własnościowych w Anmar Metrology Inc. w roku 2011 ANMAR Polska został wydzielony ze struktur Korporacji jako niezależny samodzielny zakład.
ANMAR Polska  jest stabilnym i godnym zaufania partnerem z wieloletnim doświadczeniem i dziesiątkami tysięcy certyfikowanych urządzeń. Nasi inżynierowie i technicy stale powiększająca swoją wiedzę i umiejętności.
Najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszej działalności jest fakt stale powiększającej się grupy Klientów. Zaufały nam już firmy takie jak General Electric, Baxter, Woodward, PKP,  Philips Medical, Philips Lighting,  Biall, Merazet, ABB, Instytuty badawcze i szereg instytucji wojskowych.

Od lipca 2021 nasza akredytacja PCA jest nieaktualna na czas nieokreślony. Nie wykonujemy wzorcowań akredytowanych.

.

Wzorcowanie oraz kalibracja urządzeń pomiarowych wykonywane są w odniesieniu do stałych fizyczno-chemicznych lub wielkości wartości mierzonych do etalonów wzorcowych w GUM i akredytowanych do ISO17025 renomowanych laboratoriach zagranicznych firm:  Fluke, Keysight, NIST, L2A, PTB, NPL, Anmar-USA.

System jakości ANMAR Polska był akredytowany do  ISO  17025,  nasza akredytacja od lipca 2021 jest nieaktualna. Spełniamy też warunki wymagane przez ISO 9001, ANSI/NCSL Z540-1-1994 oraz wytyczne standardu MIL-STD 45662A.

  • Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy
  • Stosujemy programy MetCal i MetNav do wykonywania i zapisywania pomiarów
  • Sterujemy wszystkimi procesami mającymi wpływ na jakość wzorcowanych przyrządów
  • Stale podnosimy kwalifikacje personelu
  • Oferujemy szybką i terminową obsługę
  • Badamy satysfakcję Klienta i przewidujemy jego potrzeby.
  • Certyfikaty i wyniki pomiarów przechowywane są u nas bezterminowo